מהו מבצע פרלה?

מבצע פרלה הוא משחק גמד ענק, Secret Santa

אחותי שרון הלכה לעולמה בחודש יוני 2018 והשאירה אותנו המומים ושבורי לב.

העולם הפסיד כוכב של כישרון, יצירתיות, נתינה והמון המון נצנצים. אחותי אהבה לתת מתנות, היא יכלה להשקיע שעות רק באריזה ועטיפה והיא אהבה שהיו הרבה מתנות בכל אירוע. בשנים האחרונות חגגנו במקביל לחנוכה גם את חג המולד והיא דאגה שיהיו מתנות לכל המשפחה.

אחרי הפעם הראשונה שחגגנו בלי שרון הקמתי את מבצע פרלה – Secret Santa או גמד ענק (ואם תרצו Amigo Invisible) ברעננה מתוך רצון ליצור פעילות קהילתית.

המשחק Secret Santa או ”גמד ענק“ הוא משחק חלופת מתנות, כאשר כל משתתף צריך להעניק מתנה למשתתף לא מוכר שנרשם למשחק וששמו עלה בהגרלה. במקביל גם הוא יקבל מתנה ממשתתף לא מוכר אחר.

כדי להשתתף במשחק יש להירשם ולמלא שאלון. התשובות יועברו למעניק המתנה שיוכל להתאים את המתנה למקבל באופן הטוב ביותר. כל אחד יכול לכתוב בשאלון כמה מידע שהוא מעוניין לתת על עצמו (למעט פרטי קשר הכרחיים).

בנוסף יש להשאיר פרטי קשר כמו כתובת וכתובת אימייל כדי שנוכל ליצור עמכם קשר ולהודיע לכם מי האדם ששמו עלה בהגרלה ועליכם לתת לו מתנה.

ההרשמה וההשתתפות הינן חינמיות לחלוטין, אך עליכם להתחייב שאכן תעניקו מתנה בבוא הזמן. 

את ההרשמה יש לבצע עד 16 ינואר 2023, ולאחר מכן תיערך ההגרלה והפרטים ישלחו למשתתפים.

אחרי הכנת המתנה תוכלו לשלוח אותה בדואר או להגיע באופן אישי לכתובת שניתנה (הכי כיף).

* אנו ממליצים להשקיע עד 120 שקלים על המתנה
* אנא אל תשכחו או תתעצלו להכין מתנה! מישהו מחכה למתנה שלכם…
* אין למארגנים רווח מארגון הפעילות ואין אחריות ושליטה על הבאת מתנות או אי הבאת מתנות. אם בכל זאת ננטשתם, אנא עדכנו וננסה לעזור.

נ.ב. - לשרון היה שם שני - פנינה, ותמיד קראתי לה פרלה, לכן ”מבצע פרלה“ ❤.

כללי המשחק

כל מי שמצטרף לקבוצה עושה זאת כדי לתת מתנה בכיף ולקבל מתנה בכיף.
אנא המנעו מלהירשם ולא לתת מתנה. כל מי שלא נותן מתנה משאיר חבר אחר בלי מתנה בכלל! אל תעשו את זה.
אפשר ומומלץ לצלם את הכנת המתנה או את המתנה המוכנה, אבל עד שהנמען לא מקבל את המתנה אנא שמרו על הסודיות! זה חלק מהמשחק. כשאתם נותנים את המתנה אתם יותר ממוזמנים לחשוף את זהותכם!
קיבלתם מתנה מהממת? או מתנה בינונית? מתנה *פחות* אבל בכל זאת מישהו השקיע? פרגנו! העלו תמונה יפה לקבוצה עם כמה מילות תודה.
_ 4מבצע פרלה (2)

לתת כמו הפרחים,
מפיצים ריח לכולם:
בלי חשבונות, בלי תמורה,
סתם משום שהם פרחים.

אסתר קל