מהו מבצע פרלה?

מבצע פרלה

מבצע פרלה הוא משחק גמד ענק, Secret Santa או Amigo Invisible המתקיים ברעננה.

אחותי שרון הלכה לעולמה בחודש יוני 2018 והשאירה אותנו המומים ושבורי לב.

העולם הפסיד כוכב של כישרון, יצירתיות, נתינה והמון המון נצנצים. אחותי אהבה לתת מתנות, היא יכלה להשקיע שעות רק באריזה ועטיפה והיא אהבה שהיו הרבה מתנות בכל אירוע. בשנים האחרונות חגגנו במקביל לחנוכה גם את חג המולד והיא דאגה שתהיינה כמה מתנות לכל אחד במשפחה.

בשנה שעברה חגגנו בפעם הראשונה בלי שרון ולכבודה הקמתי את מבצע פרלה – Secret Santa או גמד ענק (ואם תרצו Amigo Invisible) ברעננה מתוך רצון ליצור פעילות קהילתית, מקרבת ומשמחת.

אני מזמינה אתכם ואתכן להשתתף במשחק שכולו נתינה לאחרים ומודה לכם שאתם עוזרים לי לשמור על זכרה של שרון בדרך שמנציחה עד כמה שהיא היתה נפלאה.

– אופירה טופ סלומון

המשחק Secret Santa או ”גמד ענק“ הוא משחק חלופת מתנות, כאשר כל משתתף צריך להעניק מתנה למשתתף לא מוכר שנרשם למשחק וששמו עלה בהגרלה. במקביל גם הוא יקבל מתנה ממשתתף לא מוכר אחר.

כדי להשתתף במשחק יש להירשם ולמלא שאלון. התשובות יועברו למעניק המתנה שיוכל להתאים את המתנה למקבל באופן הטוב ביותר. כל אחד יכול לכתוב בשאלון כמה מידע שהוא מעוניין לתת על עצמו.

בנוסף יש להשאיר פרטי קשר כמו כתובת וכתובת אימייל כדי שנוכל ליצור עמכם קשר ולהודיע לכם מי האדם ששמו עלה בהגרלה ועליכם לתת לו מתנה.

ההרשמה וההשתתפות הינן חינמיות לחלוטין, אך עליכם להתחייב שאכן תעניקו מתנה במסגרת הזמן שהוגדר. 

את ההרשמה יש לבצע עד סוף חודש נובמבר 2019. לפני עריכת ההגרלה תישלח הודעת SMS לכל הנרשמים ורק מי שיאשר את קבלת ה-SMS ואת נכונותו להשתתף, יוכנס להגרלה.
בתחילת דצמבר תיערך ההגרלה והפרטים ישלחו למשתתפים.

אחרי הכנת המתנה תוכלו לשלוח אותה בדואר או להגיע באופן אישי לכתובת שניתנה.

* המשחק פתוח לכל מי שגר או עובד ברעננה
* אנו ממליצים להשקיע בין 50 ל-100 שקלים על המתנה
* אנא אל תשכחו או תתעצלו להכין מתנה! מישהו מחכה למתנה שלכם…
* אין למארגנים רווח מארגון הפעילות ואין אחריות ושליטה על הבאת מתנות או אי הבאת מתנות. אם בכל זאת ננטשתם, אנא עדכנו וננסה לעזור.

נ.ב. - לאחותי שרון היה שם שני - פנינה, ותמיד קראתי לה פרלה, לכן ”מבצע פרלה“ ❤ .

כללי המשחק

כל מי שמצטרף לקבוצה עושה זאת כדי לתת מתנה בכיף ולקבל מתנה בכיף.

אנא המנעו מלהירשם ולא לתת מתנה. כל מי שלא נותן מתנה משאיר חבר אחר בלי מתנה בכלל! אל תעשו את זה.

אפשר ומומלץ לצלם את הכנת המתנה או את המתנה המוכנה, אבל עד שהנמען לא מקבל את המתנה אנא שמרו על הסודיות! זה חלק מהמשחק.

קיבלתם מתנה מהממת? או מתנה בינונית? מתנה מכוערת אבל בכל זאת מישהו השקיע? פרגנו! העלו תמונה יפה לקבוצה עם כמה מילות תודה.

אם אנחנו רעננים ונותנים מתנה לרעננים אחרים, בואו ניתן עדיפות לקניות בעסקים ברעננה. מתנות, תלושים לבית קפה, עוגיות מהמאפייה, הזמנה למניקור, הכל הולך כל עוד זה מתאים למקבל המתנה וזה מרעננה!

לתת כמו הפרחים,
מפיצים ריח לכולם:
בלי חשבונות, בלי תמורה,
סתם משום שהם פרחים.

אסתר קל